Átadták az Apáczai felújított és kibővített épületét

2018. június 02., címkék: apáczai csere jános líceum, erdélyi református egyházkerület

Ünnepi istentiszteleten adtak hálát a kolozsvári Apáczai Csere János Elméleti Líceum felújított és kibővített épületéért június 2-án, szombaton. Egy év sem telt el az alapkő letétele óta, máris készen várja a diákokat és pedagógusokat az új épületszárny, emellett a régi épületrész is teljesen megújult, korszerű környezetet biztosítva a gyerekek oktatásához, neveléséhez. Az építkezés és felújítási munkálatok a magyar kormány és az Erdélyi Református Egyházkerület támogatásával jöhettek létre.